GRAMY - Trójmiejskie spotkania z grami planszowymi Nasz fanpage

Partnerzy

Żółte Koszulki

GRAMY powstaje wysiłkiem wielu osób. Dla większości z nas jest to zajęcie całkowicie niekomercyjne – jesteśmy po prostu fanatykami, z poczuciem misji, jaką jest popularyzacja gier planszowych w Polsce. W czasie festiwalu spotkasz nas w żółtych koszulkach – to my krzątamy się wśród Was, tłumacząc zasady gier, pomagając w ich wyborze, pracując na wypożyczalni czy stanowisku rejestracji.

Poza Żółtymi Koszulkami, pomaga nam szereg instytucji. To dzięki nim GRAMY może odbyć się z takim rozmachem, w takiej formule i oprawie:

REBEL.pl

Największy w Polsce internetowy sklep z grami planszowymi i hobbystycznymi www.REBEL.pl oraz jedno z największych wydawnictw gier planszowych. W Trójmieście od ponad 10 lat wyznaczają trendy obsługi klienta i znani są z ekspresowych wysyłek i pancernych paczek. Od samego początku wspierają swoimi siłami Festiwal GRAMY!

Więcej informacji: http://www.rebel.pl/

REBEL.pl

Laboratorium Innowacji Społecznej

LIS to część Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, znajdująca się na parterze budynku IV, u zbiegu ulicy Stryjskiej i Alei Zwycięstwa. Swoją działalność rozpoczęło w październiku 2014 r. Działy PPNT Gdynia, takie jak Innowacje Społeczne, Strefa Startup czy Centrum Designu Gdynia znajdują tu dodatkową przestrzeń dla prezentowania tego, czym zajmują się na co dzień. Natomiast parkowe firmy mogą za jego pośrednictwem pokazać szerszej publiczności owoce swojej pracy. To informacyjna i edukacyjna funkcja Laboratorium – ważna, ale nie jedyna. Równie istotną stroną działalności LIS są organizowane tu spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, warsztaty, wystawy czy pokazy filmowe.

Więcej informacji: http://ppnt.pl/pl/innowacje-spoleczne

Laboratorium Innowacji Społecznej

KPP Poszukiwacze Przygód

Naszą misją jest tworzenie wartościowej, interesującej oraz bezpiecznej oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zorganizowaliśmy obozy i zimowiska dla tysięcy młodych ludzi podczas których rozwijamy ich twórcze zainteresowania i promujemy aktywną turystykę z pasją i zaangażowaniem.

Więcej informacji: https://www.poszukiwaczeprzygod.pl/

KPP Poszukiwacze Przygód

Trefl

Grupa Trefl to jedna z wiodących grup kapitałowych na Pomorzu, rozwijająca swoje spółki już od 1985 roku. W jej skład wchodzą przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe oraz trzy spółki sportowe i jedna o charakterze mediowym. Głównym obszarem działalności Grupy Trefl jest produkcja i dystrybucja puzzli, gier planszowych oraz kart do gry.

Więcej informacji: http://www.trefl.com/

Trefl

Gdynia Rodzinna

Program program kart zniżkowych dla gdyńskich rodzin. Karta podstawowa Gdynia rodzinna dla wszystkich gdyńskich rodzin, które są zainteresowane korzystaniem z oferty specjalnych zniżek oraz specjalna Karta Gdynia Rodzinna PLUS dla rodzin wielodzietnych posiadających co najmniej czworo dzieci umożliwiająca bezpłatne poruszanie się komunikacją miejską.

Więcej informacji: http://www.gdyniarodzinna.pl/

Gdynia Rodzinna

Gdynia Sport

Gdyńskie Centrum Sportu zostało powołane, aby realizować jedną z najważniejszych misji każdego nowoczesnego Miasta – stwarzać warunki do rozwoju sportowej aktywności mieszkańców Gdyni. Każdego roku wdrażamy setki różnorodnych projektów pozwalających czerpać radość ze sportu tysiącom mieszkańców Gdyni. Organizujemy imprezy, które skupiają rzesze fanów aktywności fizycznej. Prowadzimy setki darmowych zajęć rekreacyjnych, z których mogą korzystać wszyscy – bez względu na wiek czy umiejętności.

Więcej informacji: http://gdyniasport.pl/

Gdynia Sport

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA specjalizują się w organizowaniu branżowych imprez dla wielu dziedzin gospodarki: targi i wystawy, kongresy i konferencje, seminaria i szkolenia, zjazdy i zloty, wystawy gospodarcze, jarmarki, imprezy plenerowe i masowe.

Więcej informacji: http://www.mtgsa.pl

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

Gdański Klub Fantastyki

Gdański Klub Fantastyki jest niekomercyjnym stowarzyszeniem miłośników szeroko rozumianej kultury fantastycznej. Zrzesza aktualnie ponad 200 aktywnie działających osób.

Więcej informacji: http://gkf.org.pl/

Gdański Klub Fantastyki

YMCA: Polska YMCA

YMCA: Polska YMCA jest organizacją świecką i apolityczną. Współpracuje z różnymi organizacjami, urzędami i samorządem dla zaspokojenia potrzeb społeczności lokalnej. Podstawą naszej pracy jest "imciarski trójkąt" wyrażający harmonijny rozwój moralny, umysłowy i fizyczny jednostki, opierający się na zasadach etyki chrześcijańskiej.

Więcej informacji: http://www.gdynia.ymca.pl/

YMCA: Polska YMCA

GamesFanatic

Najstarszy i jeden z największych w Polsce serwisów o grach planszowych, z prężnym forum dyskusyjnym.

Więcej informacji: http://www.gamesfanatic.pl/

GamesFanatic.pl

Świat Zabawek

Magazyn „Świat Zabawek" to jedyny na rynku polskim magazyn skierowany do branży zabawkarskiej. Cenne źródło informacji dla i o branży dla każdego profesjonalisty. "Świat Zabawek" to więcej niż magazyn, to medium wokół którego podejmowane są liczne inicjatywy, które budują społeczność branży zabawkarskiej. Strona www, spotkania branżowe, szkolenia i warsztaty – wszystko to uzupełnia wysokiej jakości redakcję prezentowaną na łamach "Świata Zabawek".

Więcej informacji: http://www.swiatzabawek.net/

Świat Zabawek

Geek Factor

Popularny polski blog, któremu towarzyszy popularny kanał na youtube o tej samej nazwie. Piszą o filmach, telewizji, muzyce i grach (w tym planszowych).

Więcej informacji: http://geek-factor.pl/

Geek Factor

Blog Przy Stole

Pierwszy polski serwis skupiający się wyłącznie na najbardziej klimatycznych grach planszowych, jakie powstały. Znajdziecie tutaj recenzje mniej i bardziej znanych tytułów ameri, świetnych deck-builderów, a czasem także gier, obok których, według nas, po prostu nie da się przejść obojętnie.

Więcej informacji: http://przystole.znadplanszy.pl/

Blog Przy Stole

Portal MMO

Oficjalny profil serwisu skierowanego do graczy zainteresowanych szczególnie gatunkami MMO/MOBA/MMORPG, w które gra aktualnie 7 mln Polaków. Portal MMO to publicystyka, relacje, multimedia i rozrywka w jednym, dzięki czemu uczestnicy znajdują w jednym miejscu wszystko, czego potrzebują.

Więcej informacji: http://www.portalmmo.pl/

Portal MMO

Blog Ja Ty Gry

Blog Ja Ty Gry to kolejny blog związany bezpośrednio z nowoczesnymi grami "bez prądu"; przede wszystkim grami planszowymi, improwizacyjnymi oraz fabularnymi. Będziemy dyskutować i publikować wpisy dotyczące tego hobby z różnych perspektyw, które są poparte wiedzą psychologiczną, odkryciami ludologów oraz własną praktyką.

Więcej informacji: http://www.jatygry.blogspot.com/

Blog Ja Ty Gry

Wymiennikownia

Młodzieżowe Centrum Innowacji Społecznych i Designu „Wymiennikownia” to miejsce dla osób w wieku 13-35 lat, w którym można wziąć udział w zajęciach lub warsztatach, wymienić się pasjami i pomysłami, poznać ciekawych ludzi, swobodnie spędzać czas, odpocząć. Ale nie tylko – organizowane są tu także zajęcia dla szkół, spotkania organizacji i przeróżne eventy robione przez młodzież dla młodzieży.

Więcej informacji: http://www.wymiennikownia.org/

Wymiennikownia

Przystanek Planszówka

Przystanek Planszówka, to miejsce, które powstało z inicjatywy Krzysztofa Niziałka (Pirat Cristobal) i Łukasza Juszczaka (UncleLion). Treści, które tutaj znajdziecie powstają dzięki współpracy z coraz to szerszą grupą miłośników planszówek, będących na rożnym stopniu uzależniania od gier. Każda z tych osób to inne spojrzenie na nasze hobby, to niesamowita energia płynąca z czasu spędzonego przy planszy i przelana na łamy Przystanku Planszówka.

Więcej informacji: http://www.przystanekplanszowka.pl/

Przystanek Planszówka

Trójmiasto.pl

Obchodzący w 2018 roku swoje 20-to lecie największy portal regionalny w kraju. Znajdziemy na nim wiadomości dotyczące Trójmiasta a także artykuły kulturalne, rozrywkowe, sportowe, naukowe czy biznesowe. Portal prowadzi najpopularniejsze kalendarium wydarzeń trójmiejskich imprez.

Więcej informacji: http://www.trojmiasto.pl/

Trójmiasto.pl

Radio Eska

To największa sieć lokalnych rozgłośni radiowych, bezsprzeczny lider pod względem słuchalności w grupie 16-34 lata. Stacja jest dostępna w 40 miastach Polski. Działania Radia ESKA wspierają w Internecie: serwis muzyczno-rozrywkowy Eska.pl, platforma rozrywkowa eskaGO.pl, serwis plotkarski hotplota.pl czy serwis filmowy ESKACinema.pl.

Więcej informacji: http://www.radioeska.pl/

Radio Eska

Nata

Naturalna woda mineralna Nata Aqua wydobywana jest na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, ze źródła głębinowego (156m), ukształtowanego podczas plejstocenu, epoki lodowcowej, ponad 1,8 miliona lat temu. Nata Aqua należy do najlepszych jakościowo wód w całym kraju.

Więcej informacji: http://www.nata.com.pl/

Nata

Gdańskie Stowarzyszenie Fantastyki Alkor

GSF Alkor jest kontynuatorem najlepszych tradycji ruchu SF i fantastyki na terenie Trójmiasta. Gromadzi w swych szeregach twórców i sympatyków szeroko pojętej fantastyki. Główny nacisk położony jest na pracę z młodzieżą o charakterze międzyśrodowiskowym. W swoich zasobach posiadają olbrzymia liczbę książek i gier z dziedziny fantastyki, a ich cośrodowe spotkania w siedzibie, mieszczącej się na ul. Jaśkowa Dolina 7, na stałe wpisały się w kalendarz eventowy Gdańska.

Więcej informacji: http://gsf-alkor.pl/

GSF Alkor

Cybermachina

Cybermachina to bar dla graczy od graczy. Możesz zagrać u nas na konsoli, w planszówkę, napić się mikstury życia lub smoczego piwa. Organizujemy turnieje, geekowe quizy, cosplay party, spotkania branżowe i naprawdę wiele, wiele więcej. Przyjdź i dołącz do naszej wielkiej cyberspołeczności! Jesteśmy w największych miastach w Polsce w tym także w Gdańsku i Gdyni!

Więcej informacji: http://cybermachina.pl/

Cybermachina

Igranie w Lochu

Pub przeznaczony dla miłośników gier planszowych, karcianych, bitewnych i fabularnych powstał przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni. To kolejne na mapie Trójmiasta miejsce stworzone przez graczy i dla graczy, wyróżniające się jednak estetyką oraz dobrym oświetleniem.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/iGraniewLochu

Igranie w Lochu