GRAMY - Trójmiejskie spotkania z grami planszowymi Nasz fanpage

Program XV edycji Festiwalu (18-19 listopada 2017, Gdańsk)

Przez cały czas trwania imprezy będzie funkcjonowała wypożyczalnia gier, w której każdy uczestnik bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć dowolną grę, a osoby z obsługi wyjaśnią jej zasady. Listę gier dostępnych w wypożyczalni znajdziecie tutaj.

Szczegółowy program imprezy znajdziecie na stronie Targów Gra i Zabawa: http://graizabawa.amberexpo.pl/title,program_targow,pid,3873.html.

Gość Honorowy XV edycji - Adam Kwapiński

Adam Kwapiński

Zawodowy projektant gier mający na swoim koncie kilkanaście tytułów wydawanych w Polsce i za granicą. Jeden ze współzałożycieli i współwłaścicieli Fabryki Gier Historycznych. Od 2016 roku skupia się na tworzeniu gier i wydawaniu ich przy współpracy z innymi wydawcami. Najbardziej znane gry jego autorstwa to Herosi, Sigismundus Augustus, Bohaterowie Wyklęci czy Teomachia. Oprócz tego jest autorem Lords of Hellas, którą na platformie Kickstarter wsparło ponad 12 000 osób.

Nie posiada swojego ulubionego typu gier - z chęcią zagra zarówno w Cywilizację: Poprzez Wieki jak w Carcassonne czy Pitch Cara. Nie lubi gier kooperacyjnych, nadmiernej losowości i konieczności przekładania setek żetonów. Oprócz gier planszowych od lat jest związany ze środowiskiem fantastyki biorąc aktywny udział w organizacji lubelskich konwentów. Prywatnie miłośnik dobrej książki i tańca irlandzkiego.

Zapraszamy na dwie prelekcje, które będzie prowadził autor w Strefie Gości:

  • SOBOTA 12:45 O Lords of Hellas, InBetween i Nemesis
  • NIEDZIELA 12:45 Zawód: projektant gier